Lipsko 2010


Lipský model hobby veletrh 2011

     Letošní modelářský veletrh v Lipsku jsme navštívili v pátek 30. září. Plánovali jsme účast minimálně dvěma auty, ale nakonec rozhodli povinnosti a různé nemoci kamarádů, že jsme vypravili pouze auto jedno. Tentokráte nejel ani Karel Zelenka, který staví rodinný domek a má úplně jiné starosti.
Z Velkého Meziříčí kluci vypravili také jedno auto a opět jako loni bylo nádherné počasí s azurovou oblohou po celý den. První společné setkání jsme uskutečnili na benzince za Ústím. Po občerstvení jsme společně pokračovali směr Lipsko. Zpoždění na dálnici tentokráte nebylo a tak jsme dojeli něco málo po desáté. Potom jsme sháněli další duše, abychom se mohli složit jako skupina osob, neboť nás bylo jenom osm. Po chvilce jsme dali řeč s místními a nakonec si kupovali vstupné za 7 místo 9 eur. Opět jsme si dávali schůzky po třech hodinách a odjížděli jsme před pátou hodinou odpoledne.
Loni jsem šetřil na nový projekt, tak jsem moc neutrácel, letos jsem pro změnu již penízky neměl, ale i tak jsem utratil přes 300 euro. Nejvíce asi za figurky, které budou oživením nového kolejiště. Opět bylo na co koukat a tak vám, kteří jste se nemohli zúčastnit předkládám něco fot z velice krásných dioramat a kolejišť.

Tak dobrou chuť a pěkné pokoukání.

     Radek Wimmer


Lipsko 2011

zpět